Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU: specyfikacja
Wszystkie konfiguracje Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) →
Ocena wydajności
Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU ma 14,97 na 100 (średnia procesora i grafiki) i zajmuje 7198. miejsce wśród 8345 laptopów.
Ocena laptopa to średnia procesora i grafiki według naszego wyliczenia, a nie test. Grafikę liczymy z jej mocą (TGP) w tym konkretnym laptopie: ta sama RTX 4070 przy 60 W jest wolniejsza niż przy 140 W.
FPS w 10 popularnych grach
| Gra | Niskie | Średnie | Wysokie | Ultra |
|---|---|---|---|---|
| Counter-Strike 2 | 80–105 | 60–80 | 45–65 | 35–50 |
| Fortnite | 70–90 | 50–70 | 40–55 | 30–40 |
| Grand Theft Auto V Enhanced | 24–32 | 18–25 | 14–19 | 10–14 |
| Cyberpunk 2077 | 14–19 | 11–15 | <10 | <10 |
| Rust | 12–17 | 9–13 | <10 | <10 |
| PUBG: BATTLEGROUNDS | 40–60 | 30–45 | 26–34 | 19–25 |
| Apex Legends | 50–70 | 40–55 | 30–45 | 24–31 |
| ELDEN RING | 16–21 | 12–16 | 9–13 | <10 |
| Red Dead Redemption 2 | 40–55 | 30–40 | 23–31 | 17–23 |
| Baldur's Gate 3 | 25–40 | 22–29 | 17–23 | 13–17 |
Orientacyjnie. Szacunek wg wymagań gier dla procesora i karty tego laptopa (przy jej mocy w nim), ±15–20%.
Prawdziwe testy
Co sprawdza test
Blender to popularny darmowy program do grafiki 3D. Test każe urządzeniu wyrenderować trzy gotowe sceny 3D (światło, cienie, odbicia) i liczy, ile przebiegów obliczeń zdąży wykonać w minutę. Im wyższa liczba, tym szybciej radzi sobie z ciężką pracą: 3D, montaż wideo, obróbka zdjęć. Na procesorze test obciąża wszystkie rdzenie naraz, więc pokazuje jego pełną moc; na karcie graficznej — jej moc obliczeniową.
Renderowanie na CPU (Blender)
Renderowanie na GPU (Blender)
Mediana prawdziwych uruchomień testu na komputerach użytkowników. Nie pokazuje FPS w grach. Dane z: 31.10.2026. Dla laptopów: typowy wynik tego procesora i karty w różnych laptopach, bez uwzględnienia mocy w tym modelu.
Opis
Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU to laptop Apple, premiera Q3 2022. Procesor Apple M2, grafika Apple M2 GPU 8-core, 8 GB pamięci unified, dysk 256 GB. Ekran 13.6″ IPS, 2560×1664, 60 Hz.
Podstawowe informacje
| Ocena ogólna (0–100) | 14,97 |
|---|---|
| Procesor | Apple M2 |
| Ocena procesora | 25,33 |
| Karta graficzna | Apple M2 GPU 8-core |
| Ocena grafiki | 4,62 |
| Marka | Apple |
| Kod modelu | 111867 |
| Data premiery | Q3 2022 |
| System na starcie | macOS |
Ekran
| Przekątna | 13.6″ |
|---|---|
| Rozdzielczość | 2560×1664 |
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Typ ekranu | IPS |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB unified |
|---|---|
| Dysk | 256 GB |
Bateria i obudowa
| Bateria | 52,6 Wh |
|---|---|
| Waga | 1,24 kg |
Inne konfiguracje tego modelu
- Apple MacBook Air 13 (M5)M5 · 10-core GPU 24,67
- Apple MacBook Air 15 (M5)M5 · 10-core GPU 24,67
- Apple MacBook Air 13 (M5)M5 · 8-core GPU 24,21
- Apple MacBook Air 13 (M4, 2025)M4 · 10-core GPU 22,76
- Apple MacBook Air 15 (M4, 2025)M4 · 10-core GPU 22,76
- Apple MacBook Air 13 (M4, 2025)M4 · 8-core GPU 22,30
- Apple MacBook Air 13 (M3, 2024)M3 · 10-core GPU 18,26
- Apple MacBook Air 15 (M3, 2024)M3 · 10-core GPU 18,26
- Apple MacBook Air 13 (M3, 2024)M3 · 8-core GPU 17,84
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU 15,40
- Apple MacBook Air 15 (M2, 2023)M2 · 10-core GPU 15,40
Podobna wydajność
- Lenovo IdeaPad 1 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad 1 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad 3 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad 3 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad 3 17IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Porównaj →
- Lenovo ThinkBook 14 G4 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Porównaj →
Inne porównania
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 1 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 1 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 3 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 3 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 3 17IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkBook 14 G4 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkBook 14s Yoga G2 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkBook 15 G4 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs HP 200 G2a 14″Ryzen 3 210 · Radeon 740M
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs HP 200 G2a 16″Ryzen 3 210 · Radeon 740M
Ocena odwiedzających
Pytania i komentarze
Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie lub zgłoś błąd na tej stronie: Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU.
Brak komentarzy — bądź pierwszy.