Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU: характеристики
Усі комплектації Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) →
Оцінка продуктивності
Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU набирає 14,97 з 100 (середнє процесора й відеокарти) і посідає 7198 місце серед 8345 ноутбуків у базі.
Оцінка ноутбука — середнє оцінок процесора й відеокарти за нашим розрахунком, а не тест. Відеокарту враховуємо з її потужністю (TGP) саме в цьому ноутбуці: та сама RTX 4070 на 60 Вт повільніша, ніж на 140 Вт.
FPS у 10 популярних іграх
| Гра | Низькі | Середні | Високі | Ультра |
|---|---|---|---|---|
| Counter-Strike 2 | 80–105 | 60–80 | 45–65 | 35–50 |
| Fortnite | 70–90 | 50–70 | 40–55 | 30–40 |
| Grand Theft Auto V Enhanced | 24–32 | 18–25 | 14–19 | 10–14 |
| Cyberpunk 2077 | 14–19 | 11–15 | <10 | <10 |
| Rust | 12–17 | 9–13 | <10 | <10 |
| PUBG: BATTLEGROUNDS | 40–60 | 30–45 | 26–34 | 19–25 |
| Apex Legends | 50–70 | 40–55 | 30–45 | 24–31 |
| ELDEN RING | 16–21 | 12–16 | 9–13 | <10 |
| Red Dead Redemption 2 | 40–55 | 30–40 | 23–31 | 17–23 |
| Baldur's Gate 3 | 25–40 | 22–29 | 17–23 | 13–17 |
Орієнтовно. Оцінка за системними вимогами ігор з процесором і відеокартою цього ноутбука (з її потужністю в ньому), ±15–20 %.
Реальні тести
Що перевіряє тест
Blender — популярна безкоштовна програма для 3D-графіки. Тест просить пристрій прорахувати три готові 3D-сцени (світло, тіні, відбиття) і рахує, скільки проходів розрахунку він встигає за хвилину. Чим більше число — тим швидше пристрій справляється з важкою роботою: 3D, монтаж відео, обробка фото. Для процесора тест навантажує всі ядра одразу, тому добре показує його повну потужність; для відеокарти — її обчислювальну силу.
Рендеринг на процесорі (Blender)
Рендеринг на відеокарті (Blender)
Медіана реальних запусків тесту на комп'ютерах користувачів. FPS в іграх цей тест не показує. Дані оновлено: 31.10.2026. Для ноутбуків — середній результат процесора та відеокарти в різних ноутбуках, без урахування потужності саме в цій моделі.
Опис
Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU — ноутбук Apple, вийшов Q3 2022. Процесор Apple M2, відеокарта Apple M2 GPU 8-core, 8 ГБ пам'яті unified, накопичувач 256 ГБ. Екран 13.6″ IPS, 2560×1664, 60 Гц.
Основне
| Загальна оцінка (0–100) | 14,97 |
|---|---|
| Процесор | Apple M2 |
| Оцінка процесора | 25,33 |
| Відеокарта | Apple M2 GPU 8-core |
| Оцінка відеокарти | 4,62 |
| Бренд | Apple |
| Код моделі | 111867 |
| Дата виходу | Q3 2022 |
| Система на старті | macOS |
Екран
| Діагональ | 13.6″ |
|---|---|
| Роздільність | 2560×1664 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Тип екрана | IPS |
Пам'ять
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ unified |
|---|---|
| Накопичувач | 256 ГБ |
Акумулятор і корпус
| Акумулятор | 52,6 Вт·год |
|---|---|
| Вага | 1,24 кг |
Інші комплектації цієї моделі
- Apple MacBook Air 13 (M5)M5 · 10-core GPU 24,67
- Apple MacBook Air 15 (M5)M5 · 10-core GPU 24,67
- Apple MacBook Air 13 (M5)M5 · 8-core GPU 24,21
- Apple MacBook Air 13 (M4, 2025)M4 · 10-core GPU 22,76
- Apple MacBook Air 15 (M4, 2025)M4 · 10-core GPU 22,76
- Apple MacBook Air 13 (M4, 2025)M4 · 8-core GPU 22,30
- Apple MacBook Air 13 (M3, 2024)M3 · 10-core GPU 18,26
- Apple MacBook Air 15 (M3, 2024)M3 · 10-core GPU 18,26
- Apple MacBook Air 13 (M3, 2024)M3 · 8-core GPU 17,84
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU 15,40
- Apple MacBook Air 15 (M2, 2023)M2 · 10-core GPU 15,40
Схожі за швидкістю
- Lenovo IdeaPad 1 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Порівняти →
- Lenovo IdeaPad 1 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Порівняти →
- Lenovo IdeaPad 3 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Порівняти →
- Lenovo IdeaPad 3 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Порівняти →
- Lenovo IdeaPad 3 17IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Порівняти →
- Lenovo ThinkBook 14 G4 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,00 Порівняти →
Інші порівняння
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 1 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 1 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 3 14IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 3 15IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo IdeaPad 3 17IAU7i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkBook 14 G4 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkBook 14s Yoga G2 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkBook 15 G4 IAPi7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 (Intel)i7-1255U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs HP 200 G2a 14″Ryzen 3 210 · Radeon 740M
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 8-core GPU vs HP 200 G2a 16″Ryzen 3 210 · Radeon 740M
Оцінка відвідувачів
Питання та коментарі
Поділіться досвідом, поставте питання або напишіть, якщо помітили помилку на сторінці: Apple MacBook Air 13 (M2, 2022) — M2, 8-core GPU.
Коментарів ще немає — будьте першим.