HP ZBook Fury G1i 18″: specyfikacja i konfiguracje
Ocena wydajności
HP ZBook Fury G1i 18″ to laptop HP, premiera Q1 2025. Dostępny w 5 konfiguracjach: procesory Core Ultra 9 285HX, Core Ultra 9 290HX Plus, Core Ultra 7 265HX, Core Ultra 7 255HX, Core Ultra 7 270HX Plus; grafika Intel Graphics (4 Xe-cores). Najszybsza to Ultra 9 285HX · Intel Graphics (4 Xe-cores) (ocena 38), najprostsza Ultra 7 270HX Plus · Intel Graphics (4 Xe-cores) (31,67) — różnica to to, za co dopłacasz.
Ocena laptopa to średnia procesora i grafiki według naszego wyliczenia, a nie test. Grafikę liczymy z jej mocą (TGP) w tym konkretnym laptopie: ta sama RTX 4070 przy 60 W jest wolniejsza niż przy 140 W.
FPS w 10 popularnych grach
| Gra | Podstawowa konfiguracja: Ultra 7 270HX Plus · Intel Graphics (4 Xe-cores) | Najmocniejsza konfiguracja: Ultra 9 285HX · Intel Graphics (4 Xe-cores) |
|---|---|---|
| Counter-Strike 2 | 35–50 | 35–50 |
| Fortnite | 35–50 | 35–50 |
| Grand Theft Auto V Enhanced | 12–16 | 12–16 |
| Cyberpunk 2077 | 13–17 | 13–17 |
| Rust | 11–15 | 11–15 |
| PUBG: BATTLEGROUNDS | 22–29 | 22–29 |
| Apex Legends | 24–32 | 24–32 |
| ELDEN RING | 14–19 | 14–19 |
| Red Dead Redemption 2 | 20–26 | 20–26 |
| Baldur's Gate 3 | 14–19 | 14–19 |
Orientacyjnie, wg wymagań gier, ±15–20%; wyróżniono, gdzie różnica wynosi od 5%.
Prawdziwe testy
Co sprawdza test
Blender to popularny darmowy program do grafiki 3D. Test każe urządzeniu wyrenderować trzy gotowe sceny 3D (światło, cienie, odbicia) i liczy, ile przebiegów obliczeń zdąży wykonać w minutę. Im wyższa liczba, tym szybciej radzi sobie z ciężką pracą: 3D, montaż wideo, obróbka zdjęć. Na procesorze test obciąża wszystkie rdzenie naraz, więc pokazuje jego pełną moc; na karcie graficznej — jej moc obliczeniową.
Renderowanie na CPU (Blender)
Mediana prawdziwych uruchomień testu na komputerach użytkowników. Nie pokazuje FPS w grach. Dane z: 31.10.2026. Dla laptopów: typowy wynik tego procesora i karty w różnych laptopach, bez uwzględnienia mocy w tym modelu.
Konfiguracje (5)
| Procesor | Karta graficzna | Pamięć RAM | Dysk | Przekątna | Ocena ogólna (0–100) |
|---|---|---|---|---|---|
| Core Ultra 9 285HX | Intel Graphics (4 Xe-cores) | 192 GB | 1 TB | 18″, 165 Hz | 38,00 |
| Core Ultra 9 290HX Plus | Intel Graphics (4 Xe-cores) | 192 GB | 1 TB | 18″, 165 Hz | 38,00 |
| Core Ultra 7 265HX | Intel Graphics (4 Xe-cores) | 192 GB | 1 TB | 18″, 165 Hz | 32,86 |
| Core Ultra 7 255HX | Intel Graphics (4 Xe-cores) | 192 GB | 1 TB | 18″, 165 Hz | 32,27 |
| Core Ultra 7 270HX Plus | Intel Graphics (4 Xe-cores) | 192 GB | 1 TB | 18″, 165 Hz | 31,67 |
Podstawowe informacje
| Marka | HP |
|---|---|
| Data premiery | Q1 2025 |
| Przekątna | 18″ |
| Rozdzielczość | 2560×1600 |
| Odświeżanie | 165 Hz |
| Pamięć RAM | 192 GB |
| Dysk | 1 TB |
| Bateria | 99 Wh |
| Waga | 3,52 kg |
| Procesor | Core Ultra 9 285HX, Core Ultra 9 290HX Plus, Core Ultra 7 265HX, Core Ultra 7 255HX, Core Ultra 7 270HX Plus |
| Karta graficzna | Intel Graphics (4 Xe-cores) |
Podobne modele
- DellDell Pro Max 16 Plus MB16250 38,00
- HPHP ZBook Fury G1i 16″ 38,00
- MSIMSI Stealth A16 AI+ A3HWIG Copilot+ PC 37,89
- LenovoLenovo Legion 7 16AGP11 37,88
- AppleApple MacBook Pro 14 (M4 Pro / M4 Max, 2024) 38,20
- AppleApple MacBook Pro 16 (2024) 38,20
- AcerAcer Predator Helios Neo 16 (PHN16-I31) 37,80
- HPHP EliteBook X G2q 14″ 38,21
Dane wstępne: specyfikacja jest jeszcze sprawdzana ze stroną producenta.
Ocena odwiedzających
Pytania i komentarze
Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie lub zgłoś błąd na tej stronie: HP ZBook Fury G1i 18″.
Brak komentarzy — bądź pierwszy.