PL

Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023) — M3 Pro 11-core, 14-core GPU: specyfikacja

Porównaj z…

Ocena wydajności

Ocena ogólna (0–100) 14.2″, 120 Hz, 18 GB, 1,61 kg
21,06
Apple M3 Pro 11-coreOcena procesora
35,14
6,97

Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023) — M3 Pro 11-core, 14-core GPU ma 21,05 na 100 (średnia procesora i grafiki) i zajmuje 4191. miejsce wśród 8345 laptopów.

Ocena laptopa to średnia procesora i grafiki według naszego wyliczenia, a nie test. Grafikę liczymy z jej mocą (TGP) w tym konkretnym laptopie: ta sama RTX 4070 przy 60 W jest wolniejsza niż przy 140 W.

FPS w 10 popularnych grach

Rozdzielczość:
GraNiskieŚrednieWysokieUltra
Counter-Strike 2115–15085–11565–9050–70
Fortnite110–14585–11565–9050–65
Grand Theft Auto V Enhanced35–5530–4023–3017–23
Cyberpunk 207740–5530–4524–3218–24
Rust35–5025–4021–2816–21
PUBG: BATTLEGROUNDS70–9550–7040–5530–45
Apex Legends75–10560–8045–6035–45
ELDEN RING45–6035–5025–3520–27
Red Dead Redemption 260–8545–6535–5025–40
Baldur's Gate 345–6535–5025–4020–27

Orientacyjnie. Szacunek wg wymagań gier dla procesora i karty tego laptopa (przy jej mocy w nim), ±15–20%.

Prawdziwe testy

Co sprawdza test

Blender to popularny darmowy program do grafiki 3D. Test każe urządzeniu wyrenderować trzy gotowe sceny 3D (światło, cienie, odbicia) i liczy, ile przebiegów obliczeń zdąży wykonać w minutę. Im wyższa liczba, tym szybciej radzi sobie z ciężką pracą: 3D, montaż wideo, obróbka zdjęć. Na procesorze test obciąża wszystkie rdzenie naraz, więc pokazuje jego pełną moc; na karcie graficznej — jej moc obliczeniową.

Renderowanie na CPU (Blender)

szybszy niż 77% testowanych · uruchomień: 45

Renderowanie na GPU (Blender)

szybszy niż 69% testowanych · uruchomień: 28

Mediana prawdziwych uruchomień testu na komputerach użytkowników. Nie pokazuje FPS w grach. Dane z: 31.10.2026. Dla laptopów: typowy wynik tego procesora i karty w różnych laptopach, bez uwzględnienia mocy w tym modelu.

Opis

Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023) — M3 Pro 11-core, 14-core GPU to laptop Apple, premiera Q4 2023. Procesor Apple M3 Pro 11-core, grafika Apple M3 Pro GPU 14-core, 18 GB pamięci unified, dysk 512 GB. Ekran 14.2″ Mini LED, 3024×1964, 120 Hz.

Podstawowe informacje

Ocena ogólna (0–100) 21,05
Procesor Apple M3 Pro 11-core
Ocena procesora 35,14
Karta graficzna Apple M3 Pro GPU 14-core
Ocena grafiki 6,97
Marka Apple
Kod modelu 117736
Data premiery Q4 2023
System na starcie macOS

Ekran

Przekątna 14.2″
Rozdzielczość 3024×1964
Odświeżanie 120 Hz
Typ ekranu Mini LED

Pamięć

Pamięć RAM 18 GB unified
Dysk 512 GB

Bateria i obudowa

Bateria 72,4 Wh
Waga 1,61 kg

Inne konfiguracje tego modelu

Podobna wydajność

Inne porównania

Ocena odwiedzających

— Głosów: 0

Oceń od 1 do 5 Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023) — M3 Pro 11-core, 14-core GPU:

Pytania i komentarze

Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie lub zgłoś błąd na tej stronie: Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023) — M3 Pro 11-core, 14-core GPU.

Linki w komentarzach są zabronione.

Brak komentarzy — bądź pierwszy.