Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022) — M2, 10-core GPU: specyfikacja
Wszystkie konfiguracje Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022) →
Ocena wydajności
Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022) — M2, 10-core GPU ma 15,39 na 100 (średnia procesora i grafiki) i zajmuje 7050. miejsce wśród 8345 laptopów.
Ocena laptopa to średnia procesora i grafiki według naszego wyliczenia, a nie test. Grafikę liczymy z jej mocą (TGP) w tym konkretnym laptopie: ta sama RTX 4070 przy 60 W jest wolniejsza niż przy 140 W.
FPS w 10 popularnych grach
| Gra | Niskie | Średnie | Wysokie | Ultra |
|---|---|---|---|---|
| Counter-Strike 2 | 90–120 | 70–95 | 50–70 | 40–55 |
| Fortnite | 80–105 | 60–85 | 45–65 | 35–50 |
| Grand Theft Auto V Enhanced | 25–40 | 21–28 | 16–22 | 12–17 |
| Cyberpunk 2077 | 16–22 | 13–17 | 10–13 | <10 |
| Rust | 14–19 | 11–15 | <10 | <10 |
| PUBG: BATTLEGROUNDS | 50–70 | 35–55 | 30–40 | 22–29 |
| Apex Legends | 60–85 | 45–65 | 35–50 | 25–40 |
| ELDEN RING | 18–24 | 14–19 | 10–14 | <10 |
| Red Dead Redemption 2 | 45–60 | 35–50 | 25–40 | 20–27 |
| Baldur's Gate 3 | 30–45 | 26–34 | 20–26 | 15–20 |
Orientacyjnie. Szacunek wg wymagań gier dla procesora i karty tego laptopa (przy jej mocy w nim), ±15–20%.
Prawdziwe testy
Co sprawdza test
Blender to popularny darmowy program do grafiki 3D. Test każe urządzeniu wyrenderować trzy gotowe sceny 3D (światło, cienie, odbicia) i liczy, ile przebiegów obliczeń zdąży wykonać w minutę. Im wyższa liczba, tym szybciej radzi sobie z ciężką pracą: 3D, montaż wideo, obróbka zdjęć. Na procesorze test obciąża wszystkie rdzenie naraz, więc pokazuje jego pełną moc; na karcie graficznej — jej moc obliczeniową.
Renderowanie na CPU (Blender)
Renderowanie na GPU (Blender)
Mediana prawdziwych uruchomień testu na komputerach użytkowników. Nie pokazuje FPS w grach. Dane z: 31.10.2026. Dla laptopów: typowy wynik tego procesora i karty w różnych laptopach, bez uwzględnienia mocy w tym modelu.
Opis
Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022) — M2, 10-core GPU to laptop Apple, premiera Q2 2022. Procesor Apple M2, grafika Apple M2 GPU 10-core, 8 GB pamięci unified, dysk 256 GB. Ekran 13.3″ IPS, 2560×1600, 60 Hz.
Podstawowe informacje
| Ocena ogólna (0–100) | 15,39 |
|---|---|
| Procesor | Apple M2 |
| Ocena procesora | 25,33 |
| Karta graficzna | Apple M2 GPU 10-core |
| Ocena grafiki | 5,46 |
| Marka | Apple |
| Kod modelu | 111869 |
| Data premiery | Q2 2022 |
| System na starcie | macOS |
Ekran
| Przekątna | 13.3″ |
|---|---|
| Rozdzielczość | 2560×1600 |
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Typ ekranu | IPS |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB unified |
|---|---|
| Dysk | 256 GB |
Bateria i obudowa
| Bateria | 58,2 Wh |
|---|---|
| Waga | 1,4 kg |
Inne konfiguracje tego modelu
- Apple MacBook Pro 14 (M5 Pro / M5 Max)M5 Max 18-core · 40-core GPU 42,03
- Apple MacBook Pro 16 (M5 Pro / M5 Max)M5 Max 18-core · 40-core GPU 42,03
- Apple MacBook Pro 14 (M5 Pro / M5 Max)M5 Max 18-core · 32-core GPU 40,71
- Apple MacBook Pro 16 (M5 Pro / M5 Max)M5 Max 18-core · 32-core GPU 40,71
- Apple MacBook Pro 14 (M5 Pro / M5 Max)M5 Pro 18-core · 20-core GPU 38,56
- Apple MacBook Pro 16 (M5 Pro / M5 Max)M5 Pro 18-core · 20-core GPU 38,56
- Apple MacBook Pro 14 (M4 Pro / M4 Max, 2024)M4 Max 16-core · 40-core GPU 38,20
- Apple MacBook Pro 16 (2024)M4 Max 16-core · 40-core GPU 38,20
- Apple MacBook Pro 14 (M4 Pro / M4 Max, 2024)M4 Max 14-core · 32-core GPU 34,23
- Apple MacBook Pro 16 (2024)M4 Max 14-core · 32-core GPU 34,23
- Apple MacBook Pro 14 (M5 Pro / M5 Max)M5 Pro 15-core · 16-core GPU 34,22
- Apple MacBook Pro 14 (M4 Pro / M4 Max, 2024)M4 Pro 14-core · 20-core GPU 32,10
- Apple MacBook Pro 16 (2024)M4 Pro 14-core · 20-core GPU 32,10
- Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023)M3 Max 16-core · 40-core GPU 31,99
- Apple MacBook Pro 16 (Nov 2023)M3 Max 16-core · 40-core GPU 31,99
- Apple MacBook Pro 14 (M4 Pro / M4 Max, 2024)M4 Pro 12-core · 16-core GPU 28,65
- Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023)M3 Max 14-core · 30-core GPU 28,31
- Apple MacBook Pro 16 (Nov 2023)M3 Max 14-core · 30-core GPU 28,31
- Apple MacBook Pro 14 (M5)M5 · 10-core GPU 24,67
- Apple MacBook Pro 14 (2023)M2 Max · 38-core GPU 24,63
- Apple MacBook Pro 16 (2023)M2 Max · 38-core GPU 24,63
- Apple MacBook Pro 14 (2023)M2 Max · 30-core GPU 23,43
- Apple MacBook Pro 16 (2023)M2 Max · 30-core GPU 23,43
- Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023)M3 Pro 12-core · 18-core GPU 22,87
- Apple MacBook Pro 16 (Nov 2023)M3 Pro 12-core · 18-core GPU 22,87
- Apple MacBook Pro 14 (M4, 2024)M4 · 10-core GPU 22,76
- Apple MacBook Pro 14 (M3 Pro / M3 Max, Nov 2023)M3 Pro 11-core · 14-core GPU 21,06
- Apple MacBook Pro 14 (2023)M2 Pro 12-core · 19-core GPU 20,69
- Apple MacBook Pro 16 (2023)M2 Pro 12-core · 19-core GPU 20,69
- Apple MacBook Pro 14 (2023)M2 Pro 10-core · 16-core GPU 18,36
- Apple MacBook Pro 14 (M3, Nov 2023)M3 · 10-core GPU 18,26
Podobna wydajność
- Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU 15,40 Porównaj →
- Apple MacBook Air 15 (M2, 2023)M2 · 10-core GPU 15,40 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad 1 15IRU7i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,38 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad 3 17IRU7i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,38 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRU8i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,38 Porównaj →
- Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe) 15,38 Porównaj →
Inne porównania
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Apple MacBook Air 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Apple MacBook Air 15 (M2, 2023)M2 · 10-core GPU
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo IdeaPad 1 15IRU7i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo IdeaPad 3 17IRU7i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRU8i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRU8i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRL8i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkBook 14 G5 IRLi5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkBook 14 G6 IRLi5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkBook 14s Yoga G3 IRUi5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkBook 15 G5 IRLi5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkBook 16 G6 IRLi5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel)i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel)i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
- Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022)M2 · 10-core GPU vs Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (Intel)i5-1335U · Intel UHD Graphics (Xe)
Ocena odwiedzających
Pytania i komentarze
Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie lub zgłoś błąd na tej stronie: Apple MacBook Pro 13 (M2, 2022) — M2, 10-core GPU.
Brak komentarzy — bądź pierwszy.