PL

Dell 16 Plus DB16250: specyfikacja i konfiguracje

Ocena wydajności

Ultra 9 288V · Arc 130V najszybsza konfiguracja
21,52

Dell 16 Plus DB16250 to laptop Dell, premiera Q3 2026. Dostępny w 5 konfiguracjach: procesory Core Ultra 9 288V, Core Ultra 7 256V, Core Ultra 7 258V, Core Ultra 5 228V, Core Ultra 5 226V; grafika Arc 130V. Najszybsza to Ultra 9 288V · Arc 130V (ocena 21,52), najprostsza Ultra 5 226V · Arc 130V (18,79) — różnica to to, za co dopłacasz.

Ocena laptopa to średnia procesora i grafiki według naszego wyliczenia, a nie test. Grafikę liczymy z jej mocą (TGP) w tym konkretnym laptopie: ta sama RTX 4070 przy 60 W jest wolniejsza niż przy 140 W.

FPS w 10 popularnych grach

Rozdzielczość:
Ustawienia grafiki:
GraPodstawowa konfiguracja: Ultra 5 226V · Arc 130VNajmocniejsza konfiguracja: Ultra 9 288V · Arc 130V
Counter-Strike 265–9065–90
Fortnite65–9065–90
Grand Theft Auto V Enhanced23–3023–30
Cyberpunk 207725–3225–32
Rust21–2821–28
PUBG: BATTLEGROUNDS40–5540–55
Apex Legends45–6045–60
ELDEN RING25–3525–35
Red Dead Redemption 235–5035–50
Baldur's Gate 325–4025–40

Orientacyjnie, wg wymagań gier, ±15–20%; wyróżniono, gdzie różnica wynosi od 5%.

Prawdziwe testy

Co sprawdza test

Blender to popularny darmowy program do grafiki 3D. Test każe urządzeniu wyrenderować trzy gotowe sceny 3D (światło, cienie, odbicia) i liczy, ile przebiegów obliczeń zdąży wykonać w minutę. Im wyższa liczba, tym szybciej radzi sobie z ciężką pracą: 3D, montaż wideo, obróbka zdjęć. Na procesorze test obciąża wszystkie rdzenie naraz, więc pokazuje jego pełną moc; na karcie graficznej — jej moc obliczeniową.

Renderowanie na CPU (Blender)

szybszy niż 31% testowanych · uruchomień: 14

szybszy niż 37% testowanych · uruchomień: 12

szybszy niż 38% testowanych · uruchomień: 35

szybszy niż 40% testowanych · uruchomień: 3

szybszy niż 27% testowanych · uruchomień: 10

Renderowanie na GPU (Blender)

Arc 130V
576

szybszy niż 33% testowanych · uruchomień: 7

Mediana prawdziwych uruchomień testu na komputerach użytkowników. Nie pokazuje FPS w grach. Dane z: 31.10.2026. Dla laptopów: typowy wynik tego procesora i karty w różnych laptopach, bez uwzględnienia mocy w tym modelu.

Konfiguracje (5)

ProcesorKarta graficznaPamięć RAMDyskPrzekątnaOcena ogólna (0–100)
Core Ultra 9 288V Arc 130V 16 GB 1 TB 16″, 60 Hz 21,52
Core Ultra 7 256V Arc 130V 16 GB 1 TB 16″, 60 Hz 20,46
Core Ultra 7 258V Arc 130V 16 GB 1 TB 16″, 60 Hz 19,77
Core Ultra 5 228V Arc 130V 16 GB 1 TB 16″, 60 Hz 19,40
Core Ultra 5 226V Arc 130V 16 GB 1 TB 16″, 60 Hz 18,79

Podstawowe informacje

MarkaDell
Data premieryQ3 2026
Przekątna16″
Rozdzielczość1920×1200
Odświeżanie60 Hz
Pamięć RAM16 GB
Dysk1 TB
Bateria64 Wh
Waga1,87 kg
ProcesorCore Ultra 9 288V, Core Ultra 7 256V, Core Ultra 7 258V, Core Ultra 5 228V, Core Ultra 5 226V
Karta graficznaArc 130V

Podobne modele

Dane wstępne: specyfikacja jest jeszcze sprawdzana ze stroną producenta.

Ocena odwiedzających

— Głosów: 0

Oceń od 1 do 5 Dell 16 Plus DB16250:

Pytania i komentarze

Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie lub zgłoś błąd na tej stronie: Dell 16 Plus DB16250.

Linki w komentarzach są zabronione.

Brak komentarzy — bądź pierwszy.